07 marca 2022

Cięte kwiaty tną zasoby naszej planety!

Od dawna Dzień Kobiet jest obchodzony w naszej kulturze. Najczęściej kupowanym prezentem są oczywiście cięte kwiaty.

22 lutego 2022

W obiektywie!

Fotka z pączkiem!

9 lutego 2022

Walentynki!

Hei! Z okazji zbliżających się Walentynek przygotowaliśmy dla Was konkurs na najlepszy tekst na podryw.

11 stycznia 2022

Dzień Wegetarian

11.01 jest obchodzony jako Dzień Wegetarian. Z tej okazji samorząd uczniowski chciałby zwrócić uwagę jak ważne jest dla nas i naszej planety byśmy w naszej codziennej diecie ograniczali spożycie mięsa.

Świąteczne klimaty Kolberga

W związku z zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w najbliższym tygodniu Samorząd Uczniowski pragnie zachęcić wszystkich do wprowadzenia świątecznej atmosfery poprzez drobne akcenty świąteczne wyznaczone przez SU na dany dzień.

13 grudnia 2021

Bombki na choinkę, a jej zdjęcie na konkurs!

Jedną z świątecznych tradycji jest ubieranie choinki, dlatego też Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą choinkę!

13 grudnia 2021

Niech wybrzmi świąteczne let it snow!

Grudzień to okres oczekiwania na święta, co oznacza nie tylko dekorowanie domów i klas świątecznymi lampkami, ale i śpiewanie świątecznych piosenek.