IV MIĘDZYNARODOWA EDYCJA VIII OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI BICIA REKORDU W CZYTANIU NA PRZERWIE

Dodano 14 listopada 2023

„Czytanie książek jest najpiękniejszą zabawą, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”

W. Szymborska

31 października br. Samorząd Uczniowski we współpracy z biblioteką szkolną, po raz pierwszy, zorganizował akcję bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Cała szkoła wzięła udział w  IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie.

Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

Celem akcji była promocja czytelnictwa wśród młodzieży naszej szkoły. Korytarze i sale lekcyjne zamieniły się w czytelnie, uczniowie czytali przyniesione ze sobą i wypożyczone ze szkolnej biblioteki  książki. Wspólne czytanie stało się również okazją do integracji uczniów i nauczycieli. Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję bardzo dziękujmy!

08 marca 2024
Wigilia klasowa bez plastiku
19 grudnia 2023
Wigilia klasowa bez plastiku
Mikołajki i dzień świątecznego swetra w Kolbergu!
18 grudnia 2023
Mikołajki i dzień świątecznego swetra w Kolbergu!