Eskapady z Kolbergiem

22 grudnia 2019

Wycieczka klasy IIC oraz Ic1 do Wrocławia

W dniu 18 grudnia 2019 r. klasa IIC oraz klasa Ic1 uczestniczyły pod opieką wychowawców – p. prof. Hanny Woźnej-Gil, p. prof. Elżbiety Książyk, p. prof. Adama Rogalli oraz p. prof. Roberta Padurka w wycieczce dydaktyczno-integracyjnej do Wrocławia.

22 grudnia 2019

Świąteczna wyprawa do Berlina

Dnia 10 grudnia br. klasa IIE i klasa ID pod opieką wychowawców - Pani Profesor Jadwigi Świstak i Pana Profesora Adama Rogalli oraz nauczycieli - Pani Profesor Urszuli Iwaszczuk oraz ks. Krzysztofa Gogóła odbyły dydaktyczno-integracyjną wycieczkę.

19 grudnia 2019

Humanistyczna wyprawa klasy 2d

W czwartek, 12 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 2D pod opieką pani profesor Karoliny Różczki oraz pani profesor Kingi Rzegockiej- Stasiak odwiedzili Collegium Maius oraz Muzeum Narodowe w Poznaniu.

18 grudnia 2019

WISIENKA NA TORCIE

W środę, 4 grudnia, klasa 1d1 wraz z 2f wybrały się pod opieką wychowawców – p. prof. Agnieszki Podgórskiej i p. prof. Janusza Grupińskiego oraz p. prof. Moniki Kułakowskiej na wspaniałą, całodniową wycieczkę do Wrocławia.

09 grudnia 2019

Lekcja w ramach projektu "Tramwajem przez historię najnowszą"

Głównym celem był przejazd zabytkowym tramwajem wraz z nauką historii, poprzez wizytę w miejscach związanych z historią miasta i regionu.

01 października 2019

Ostatnia taka podróż

Ostatnią szkolną wycieczkę klasa humanistyczna III F spędziła w Gdańsku.

27 września 2019

Wrześniowa wyprawa do ZAKOPANEGO - wrażenia niesamowite!

W dniach od 16 do 19 września 2019 r. 24 uczniów klasy III C wraz z opiekunami uczestniczyło w wycieczce szkolnej do Zakopanego.