Historia strony internetowej

Pod koniec 2009 roku strona została przeniesiona na system Joomla przezAndrzeja Prałata i Jakuba Smoczyka. Rok później przejęli jąJacek Tomaszewski i Zuzanna Pacholczyk i zachowując mniej więcej ten sam stan witryny opiekowali się nią przez kolejne dwa lata.

Kolejna wersja strony oparta była o jPortal, a zaprojektowana została przez Michała Ludowicza, Pawła Judka i Macieja Tomaszewskiego. Opiekę nad stroną oraz pieczę nad jej rozwojem sprawowali takżeTomek Stasiński oraz Łukasz Kamiński.

Następna wersja strony bazowała na szablonie Adama Koniecznegojednakże dodane zostały arkusze stylów do menu. Dodano działy PLAN LEKCJI, oraz LINKI i rozbudowano GALERIĘ. Opieka nad stroną i jej aktualizacje – Marcin Mackiewicz.

Szablon graficzny kolejnej wersji strony szkolnej przygotowany przezAdama Koniecznego. Dodanych zostało wiele działów tematycznych jak BIBLIOTEKA SZKOLNA, czy SPORT W SZKOLE. Opiekę nad aktualizacjami sprawował Marcin Mackiewicz. Strona działała od marca 2003 roku.

Kolejna wersja strony przygotowana przez poprzedni zespół. Przebudowano strukturę graficzną strony dodano kilka nowych działów. Ta wersja serwisu rozpoczęła swą działalność 6 marca 2002r.

Następna wersja strony przygotowana przez innych redaktorów: Grzegorza Firleja, Arkadiusza Hoffę, Dariusza Włochala i Krzysztofa Malcherka. Do zaktualizowanych poprzednich danych dołączono nowe i poszerzono istniejące działy. Serwis działał od kwietnia 2001r.

Pierwsza wersja strony przygotowana przez: Tomasza Lubińskiego, Jerzego Mikołajczaka i Łukasza Szamborskiego. Strona zawierała informacje na temat szkoły, nauczycieli i absolwentów. Działała od 1999r.