Aktualności biblioteki

05 września 2022

Kiermasz używanych podręczników rusza!

Uczniów zainteresowanych sprzedażą i kupnem używanych podręczników informujemy, że od poniedziałku 5 września br.do końca tygodnia, przed aulą, odbędzie się kiermasz używanych podręczników.

02 czerwca 2022

Książka na wakacje

„Czytanie jest magiczne. Otwieram książkę i znikam na kilka godzin. Jakbym nie istniała.”

21 kwietnia 2022

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

10 marca 2022

Nowości książkowe w bibliotece

Z myślą o Was biblioteka szkolna zakupiła wiele ciekawych i poczytnych książek z różnych dziedzin wiedzy.

22 lutego 2022

Święto Patrona Szkoły

W lutym tradycyjnie obchodzimy Święto Patrona naszej Szkoły Oskara Kolberga.

11 stycznia 2022

Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego

W grudniu 2021 roku po raz pierwszy obchodziliśmy nowe święto państwowe - Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

20 grudnia 2021

Świąteczne podziękowanie

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się do świątecznej zbiórki darów dla dzieci z ubogich rodzin, organizowanej przez bibliotekę szkolną wraz z samorządem uczniowskim i szkolnym kołem PCK.