Aktualności biblioteki

12 czerwca 2018

Fotorelacja z akcji „Jak nie czytam, jak czytam”

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za włączenie się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu czytania w tym samym czasie – 8.06.2018, godz.10.00.

12 czerwca 2018

„Ileż to dni, ileż to lat…”

Biblioteka szkolna zaprasza do zapoznania się z wystawą dotyczącą historii naszej szkoły w okresie międzywojennym.

06 czerwca 2018

Książka na wakacje

„Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń.

30 maja 2018

Wspólnie bijemy rekord!

Biblioteka szkolna informuje, że nasza szkoła przyłączyła się do III edycji największej akcji czytelniczej w Polsce, pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”.

23 kwietnia 2018

Światowy Dzień Książki

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka szkolna zaprasza do zapoznania się z książkami, które otrzymały Nagrodę Literacką NIKE.

09 kwietnia 2018

Komunikat biblioteki szkolnej

Biblioteka szkolna przypomina maturzystom o obowiązku zwrotu wypożyczonych książek

27 marca 2018

„Młodość została nad Obrą” oczami uczniów Kolberga

Zapraszamy do zapoznania się z wystawą projektów okładek do książki Adama Tomaszewskiego „Młodość została nad Obrą”, wykonanych przez uczniów klas pierwszych i drugich naszej szkoły.