Aktualności biblioteki

20 października 2021

Biblioteka – tu warto zajrzeć!

Zapraszamy do obejrzenia wystawy plakatów promujących bibliotekę szkolną, wykonanych przez klasy w ramach jednej z konkurencji Ligi Klas.

13 października 2021

Wystawa nowości książkowych

Biblioteka szkolna zaprasza do zapoznania się z wystawą nowości książkowych, znajdującą się w czytelni.

14 września 2021

Kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych #PanTadeusz

Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Lesznie informują o kolejnej edycji Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych #PanTadeusz, którego organizatorem jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

3 września 2021

Już dziś odwiedź bibliotekę szkolną on-line

Odwiedź bibliotekę on line!

08 czerwca 2021

Książka na wakacje

„Czytanie jest magiczne. Otwieram książkę i znikam na kilka godzin. Jakbym nie istniała.”

08 kwietnia 2021

Uwaga Maturzyści

Komunikat biblioteki szkolnej

23 lutego 2021

Konkurs na ekslibris biblioteki szkolnej rozstrzygnięty

Konkurs na ekslibris, ogłoszony w ramach obchodów Święta Patrona naszej szkoły, Oskara Kolberga, rozstrzygnięty.