Dzień integracji uczniów klas pierwszych!

Dodano 06 października 2022
Dzień integracji uczniów klas pierwszych!

Idea tego turnieju oparta była na międzyklasowej rywalizacji. Uczniowie ośmiu klas pierwszych zmagali się w zakresie przygotowanych przez siebie układów tanecznych i hymnów klasowych, każda z klas przygotowała też pokaz mody. Wszystkie konkurencje wiązały się z dużym zaangażowaniem uczniów poszczególnych klas, wywoływały też wiele pozytywnych emocji. Poszczególne prezentacje klasowe oceniane i komentowane były przez sześcioosobowe jury – składające się z uczniów klas czwartych.

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła klasa 1h, drugie miejsce przypadło klasie 1d a trzecie 1e.

Wszystkim uczniom klas pierwszych gratulujemy kreatywności, dużego zaangażowania oraz umiejętności i zdolności artystycznych.

Duże podziękowania kierujemy też do organizatorów – uczniów Samorządu Szkolnego oraz p. prof. Krzysztofa Wopińskiego, bez których przeprowadzenie tych kilkugodzinnych zmagań dla uczniów klas pierwszych nie byłoby możliwe.

Robert Padurek

08 marca 2024
Wigilia klasowa bez plastiku
19 grudnia 2023
Wigilia klasowa bez plastiku
Mikołajki i dzień świątecznego swetra w Kolbergu!
18 grudnia 2023
Mikołajki i dzień świątecznego swetra w Kolbergu!