Goście

19 lutego 2020

„PRZYJACIEL SZKOŁY” Z NIEMIEC Z WIZYTĄ W KOLBERGU

Pan Klaus Hagemann, któremu w 2014 roku przyznano zaszczytny tytuł „przyjaciela szkoły, spotkał się z uczniami klas 2c i 2f w ostatni poniedziałek.

7 stycznia 2020

Dawid Kowalkowski opowiadał o prawie kosmicznym

Absolwent KOLBERGA z 2013 roku prezentował licealistom zasady funkcjonowania Europejskiej Agencji Kosmicznej w Paryżu

18 listopada 2019

Aleksander Doba, czyli NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE

Burza oklasków przywitała w auli dzisiejszego gościa Aleksandra Dobę, znanego na całym świecie podróżnika i kajakarza o typowo „podróżniczo – żeglarskim” wyglądzie.

01 kwietnia 2019

HANNA SUCHOCKA NASZYM GOŚCIEM

Pierwsza kobieta – premier, minister sprawiedliwości i prokurator generalny, ambasador RP przy Watykanie, posłanka na sejm, prawnik, wykładowca akademicki, doktor honoris causa kilku zagranicznych uniwersytetów,

14 lutego 2019

Seed Holden koncertował w KOLBERGU

Tegoroczne walentynki ubogaciły niecodzienne dźwięki… a to za sprawą klimatycznego koncertu.

13 grudnia 2018

ŻYCIE Z PASJĄ, CZYLI KRZYSZTOF WIELICKI W „KOLBERGU”

W czwartek, 13 grudnia 2018 r. KOLBERGA odwiedził Krzysztof Wielicki - wybitny polski taternik, alpinista i himalaista.

24 listopada 2018

Ludzie z pasją. Polski Indiana Jones w Kolbergu

W czwartek, 15 listopada, mieliśmy okazję wysłuchać wykładu archeologa p. Macieja Grzelczyka z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie pt. „ Odkrywanie malowideł naskalnych w tanzańskim buszu. Jak i po co?”.