Rozpoczęła się rekrutacja do KOLBERGA!

Dodano 18 maja 2021
Rozpoczęła się rekrutacja do KOLBERGA!

Zachęcamy wszystkie Uczennice i Wszystkich Uczniów Klas Ósmych do składania wniosków o przyjęcie do I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie w roku szkolnym 2021/2022.

Wnioski można składać w dniach 17 maja - 21 czerwca br. (godz. 15.00) trzema drogami, poprzez:

1) elektroniczną platformę rekrutacyjną eNABÓR: https://rekrutacja.koscian.pl/ - w załączeniu znajduje się INSTRUKCJA ZŁOŻENIA WNIOSKU poprzez platformę eNABÓR;

2) skrzynkę podawczą - do skrzynki znajdujacej się obok głównego wejścia do szkoły należy wrzucić kopertę z kompletem dokumentów: wniosek, życiorys, podpisane dwa zdjęcia legitymacyjne;

3) elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP (w załączeniu zasady wypełniania wniosku poprzez ePUAP).

Już dziś zachęcamy do złożenia wniosku.

Do zobaczenia w KOLBERGI!

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024