Dodano 05 maja 2023
Wyprawa w Góry Suche

W dniach 25-26 kwietnia udaliśmy się 31 osobową grupą uczniów na zorganizowaną przez prof. Piotra Maluśkiego pieszą wycieczkę w Góry Suche. Podczas tych dwóch dni pokonaliśmy 36 km z uśmiechem na twarzy w dobrej atmosferze. Pogoda, jak to w górach, była zmienna, raz świeciło słońce, a raz nawet prószył śnieg. Poczuliśmy adrenalinę, schodząc ze stromych zboczy oraz ogromne zmęczenie, wspinając się na szczyt. Były chwile zwątpienia z ciężkimi plecakami oraz mnóstwo śmiesznych momentów. Wzajemnie się wspieraliśmy i motywowaliśmy do chodzenia. Nocowaliśmy w klimatycznym schronisku w Andrzejówce z przepięknymi widokami na górską przyrodę. Spędziliśmy niezapomniane chwile i stworzyliśmy wspomnienia, które na zawsze pozostaną w naszym sercu. Dziękujemy Pani profesor Joannie Głowackiej-Wieczorek oraz panu Profesorowi Piotrowi Kuncowi.

Morza szum, ptaków śpiew
23 kwietnia 2024