Wizyta w Centrum Nauki KOPERNIK

Dodano 04 czerwca 2019
Wizyta w Centrum Nauki KOPERNIK

Dnia 30.05.2019 roku klasa IIe pod opieką Pani prof. Małgorzaty Bartkowiak oraz Pani prof. Anny Szponar-Krajewicz wyruszyła na wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu był udział uczniów w wykładach o tematyce biologicznej i chemicznej w Centrum Nauki Kopernik. Każdy mógł posłuchać o tym, co go interesuje  bardziej- kryminalistyka czy kosmetologia. Dzięki bardzo ciekawym wykładom, młodzież mogła doświadczyć różnych eksperymentów, a nawet stworzyć swój własny krem! Poza lekcjami, jakie czekały na uczniów w Warszawie, każdy mógł osobiście korzystać z atrakcji, które były dostępne na terenie budynku. Mimo iż wycieczka była jednodniowa, klasa zaznała klimatu Warszawy podczas spaceru po mieście. Podróż przebiegła bezproblemowo, a każdy uczeń był zadowolony z tego, co mógł usłyszeć oraz zobaczyć!

Morza szum, ptaków śpiew
23 kwietnia 2024