Wizyta przyjaciół z Dwójki

Dodano 07 kwietnia 2016
Wizyta przyjaciół z Dwójki

W trakcie spotkań czytali książki, organizowali zabawy ruchowe, śpiewali piosenki. W tym semestrze postanowiliśmy zainicjować nowy projekt – spotkania z najmłodszymi w naszej szkole. Naszymi pierwszymi gośćmi byli uczniowie z koła bibliotecznego, które działa w Szkole Podstawowej nr 2 w Kościanie. Uczniowie pod opieką nauczyciela bibliotekarza, Pani Barbary Kacprzak, odwiedzili nas w ubiegłym tygodniu. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchali informacji związanych z funkcjonowaniem naszej biblioteki i centrum multimedialnego. Zapoznali się z funkcjonowaniem bibliotecznego systemu komputerowego MOL, samodzielnie wypożyczali książki i przeglądali katalogi internetowe w celu wyszukiwania interesujących ich autorów i tytułów książek. Na zakończenie wspólnie zwiedziliśmy naszą szkołę. Wszyscy uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że najbardziej podobała im się w Kolbergu aula, a zaskoczyła ich ilość sal lekcyjnych i korytarzy.

2024 Rokiem Czesława Miłosza
17 kwietnia 2024
2024 Rokiem Czesława Miłosza
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
04 marca 2024
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
Książka na ferie
02 lutego 2024