WIARYGODNA SZKOŁA

Dodano 03 czerwca 2015
WIARYGODNA SZKOŁA

Miło nam zakomunikować, że I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie zostało nagrodzone w ogólnopolskim programie Wiarygodna Szkoła w kategorii Liceum Ogólnokształcące.

Kategoria Wiarygodna Szkoła powstała w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich szkół, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoim uczniom. Synonimem uczestnictwa w Programie jest przyznawany Certyfikat Wiarygodności, który jest dowodem spełnienia powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły.

Gratulujemy Całej Społeczności Liceum kolejnego Sukcesu... wszak KOLBERG TO DRZWI DO SUKCESU.

Olimpiada Zdrowia PCK
29 kwietnia 2024