Szkolenie dla wolontariuszy – „Bajkowy Szpital”

Dodano 29 listopada 2015
Szkolenie dla wolontariuszy – „Bajkowy Szpital”

W piątek 4.12.2015r. o godz. 14.00 w Centrum Wolontariatu w Kościanie (ul. Bernardyńska 2) odbędzie się szkolenie dla wolontariuszy zainteresowanych akcją „Bajkowy Szpital”. Osoby, które odbędą szkolenie, będą mogły animować wolny czas małym pacjentom przebywającym na oddziale dziecięcym Szpitala im. Teodora Dunina w Kościanie. W ramach akcji wolontariusze, przebrani w stroje bajkowych postaci, odwiedzają chore dzieci i poprzez wspólne zabawy i rozmowy pomagają choć przez chwilę zapomnieć dzieciom o chorobie. Zaś uśmiech dziecka wysłany wolontariuszowi w podziękowaniu za miło spędzone chwile to najpiękniejsze podziękowanie!

Informacje dodatkowe i zapisy na szkolenie - u pani psycholog Karoliny Morawskiej do środy 2.12.2015r.

Olimpiada Zdrowia PCK
29 kwietnia 2024