STYPENDIUM IKEA FAMILY

Dodano 26 sierpnia 2014
STYPENDIUM IKEA FAMILY

2 stypendia z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY po 2000 zł dla licealistów I LO w Kościanie!

W ramach Programu Stypendialnego IKEA FAMILY naszej szkole przydzielono 4 000 zł na stypendia dla uczniów.

Będą to stypendia w wysokości 2000 zł dla 2 uczniów naszej szkoły, przyznane na rok szkolny 2014/2015 (wypłacane przez 10 miesięcy po 200,00 zł).

Warunkiem przyznania stypendium jest potwierdzony miesięczny dochód netto na jednego członka rodziny nie wyższy niż 1000 zł (tysiąc złotych), w szczególnych przypadkach (niepełnosprawność) nie może przekraczać 1200 zł (tysiąc dwieście złotych) netto oraz średnia ocen co najmniej 4,0.

Ponadto ocenie Komisji będą podlegać dodatkowe kryteria zawarte w regulaminie.

O przyznaniu Stypendium danemu uczniowi decyduje Komisja powołana przez dyrektora Szkoły.

Termin przyjmowania wniosków rozpocznie się od 1 września i potrwa do 19 września 2014r

Osoby zainteresowane tą formą pomocy materialnej proszone są o zbieranie dokumentacji potwierdzającej dochody rodziny za okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2014r.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie : https://www.ikeafamily.eu/Program-stypendialny/Dokumenty-do-pobrania.aspx  oraz u pedagoga .

Śladami średniowiecza
17 kwietnia 2024