Rekrutacja do KOLBERGA - informacje

Rekrutacja do KOLBERGA - informacje

Szanowne Kandydatki, Szanowni Kandydaci,

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną Minister Edukacji Narodowej wprowadził zmiany w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 - SZCZEGÓŁOWY KOMUNIKAT. Nowe terminy nie są jeszcze znane - zostaną określone przez Ministra Edukacji Narodowej i podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej ministerstwa.

Zmiany w terminarzu nie powodują jednak modyfikacji oferty edukacyjnej I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie dla kandydatów w roku szkolnym 2020/2021 - OFERTA

Każdego dnia stajemy przed nowymi wyzwaniami - dostosowujemy się do sytuacji epidemicznej i organizacyjnej, dlatego - troszcząc się bezpieczeństwo NAS WSZYSTKICH - pracujemy nad programem do elektronicznej rekrutacji do szkoły.

Zapewniamy, że wszystkie informacje będziemy systematycznie aktualizować i przekazywać Państwu poprzez stronę internetową szkoły.

Wierzymy, że Wspólnie pokonamy wszelkie trudności.

Życzenia Wielkanocne
26 marca 2024