"POKAŻ NAM JĘZYK" - DOGRYWKA

Dodano 14 marca 2015

UWAGA!

Z uwagi na to, że 4 uczestników konkursu z języka angielskiego ma taką samą liczbę punktów, a tylko dwoje z nich może zakwalifikować się do następnego etapu, w dniu 16 marca (poniedziałek) o godz. 10.20 w sali nr 16 zostanie przeprowadzona dogrywka. Dogrywka trwa 5 minut i polega na pisemnej odpowiedzi na zadane pytanie.

Do dogrywki zakwalifikowali się: Krzysztof Szymański, Urszula Walińska, Wiktoria Skiba oraz Sylwia Bugajewska.

Magdalena  Kostrzewa

Po raz kolejny zachęcam do sprawdzenie swojej znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego poprzez wzięcie udziału w XV edycji konkursu językowego „Pokaż nam język”. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie www.pokaznamjezyk.pl, a po ponownym zalogowaniu rozwiązać test.

Jednocześnie, informuję, że konta uczniów, którzy już zarejestrowali się na stronie konkursu są przeze mnie na bieżąco aktywowane. Proszę więc wygospodarować sobie 40 minut, zalogować się na stronie konkursu i rozwiązać test. Pozostało już niewiele czasu – tylko do 13 marca (do godz. 23:59)!

Powodzenia!

Magdalena Kostrzewa

(szkolny koordynator konkursu)

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024