Niezwykły Dzień Kobiet

Dodano 10 marca 2016
Niezwykły Dzień Kobiet

„Kobieta jest arcydziełem wszechświata”   Gotthold Ephraim Lessing

Dnia 8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował specjalne atrakcje dla uczennic Kolberga. Dziewczyny miały możliwość sprawdzenia swojej wiedzy podczas konkursu o modzie i urodzie. Serdecznie gratulujemy zwyciężczynią Adriannie Stachowiak, Oliwii Kopiejewskiej oraz Kindze Puzyrewicz.

Podczas jednej z przerw została zorganizowana loteria fantowa, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wśród nagród znalazły się słodycze, biżuteria a także artykuły papiernicze.

Nie zabrakło również czegoś dla oka! Na przerwie o godzinie 12:30 w auli odbył się pokaz mody, przygotowany specjalnie dla pań. Chłopcy zaprezentowali najnowsze trendy, wykazując się przy tym ogromną kreatywnością i dystansem do samych siebie.

Wszystkim paniom raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia: niewyczerpanych pokładów szczęścia, uśmiechu w każdej sytuacji, jedynej i prawdziwej miłości oraz pamięci i podziwu nie tylko od święta, ale przez wszystkie dni w roku!

Zdjęcia Filip Malikowski, kl.  2a

Olimpiada Zdrowia PCK