Mamy indeksy!

Dodano 03 czerwca 2022
Mamy indeksy!

Spośród 123 zespołów z całej Polski, które brały udział w konkursie, do II etapu Konkursu przeszło 20 zespołów, w tym uczniowie naszego liceum: Natan Antkowiak, Zofia Duda oraz Daria Kamińska z klasy 3e1 pod opieką mgr Doroty Motały. Młodzież naszej szkoły zajęła trzecie miejsce, otrzymując tym samym tytuł laureata. Uzyskali więc maksymalną liczbę punktów przewidzianą w postępowaniu kwalifikacyjnym na studia I stopnia na kierunku Ekonomia oraz Finanse i Rachunkowość na WE-S UP Poznań. Nasi uczniowie napisali esej pt. „Rozwój i uwarunkowania gminy Kościan", a następnie zaprezentowali go w formie prezentacji  przed Kapitułą Konkursu. Szczególne podziękowania należą się Wójtowi Gminy Kościan - Panu Andrzejowi Przybyle, za udzielenie wywiadu dotyczącego przyszłych planów rozwojowych gminy.

Serdecznie gratulujemy sukcesu

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024