Konkurs "Książki naszych marzeń"

Dodano 23 września 2015
Konkurs

Biblioteka szkolna zachęca uczniów do wzięcia udziału w konkursie „Książki naszych marzeń”, organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie przez szkołę listy maksymalnie 50 książek, o przeczytaniu których marzą uczniowie oraz filmu na temat „Nasza szkoła powinna dostać wymarzone książki, bo…”. Lista książek jest opracowana przez nauczycieli bibliotekarzy na podstawie przeprowadzonego wśród uczniów głosowania, w którym każdy z uczniów wskazuje trzy dowolne książki, o przeczytaniu których marzy. Film może być przygotowany dowolną techniką, również z wykorzystaniem np. telefonów komórkowych, tabletów a czas jego trwania nie może przekroczyć 60 sekund. Konkurs składa się z jednego, centralnego etapu.

Ze szczegółami regulaminu konkursu możecie zapoznać się w bibliotece szkolnej.

2024 Rokiem Czesława Miłosza
17 kwietnia 2024
2024 Rokiem Czesława Miłosza
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
04 marca 2024
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
Książka na ferie
02 lutego 2024