Komunikat pedagoga szkolnego

Dodano 17 czerwca 2015
Komunikat pedagoga szkolnego

STYPENDIUM STAROSTY KOŚCIAŃSKIEGO - czas na składanie wniosków

Informuję, że uczniowie do 10 września 2015 roku mogą składać wnioski o przyznanie stypendium Starosty Kościańskiego.

Aktualne druki wniosków będą dostępne na stronie Starostwa od 1 lipca 2015r. Można je pobierać i składać w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Kościanie przy ulicy Gostyńskiej 38 - pokój 210.

Ważne informacje:
 •      O przyznanie stypendium mogą ubiegać się uczniowie, którzy spełniają następujące warunki:
-       posiadają stałe zameldowanie na terenie powiatu kościańskiego,
-       są uczniami publicznej szkoły ponadgimnazjalnej dla młodzieży dającej możliwość uzyskania świadectwa dojrzałości,
-       ukończyli I rok nauki w szkole ponadgimnazjalnej,
-       osiągnęli wysokie wyniki w nauce (średnia ocen z poprzedniego roku szkolnego wynosi co najmniej 5,00).

w razie pytań proszę o kontakt: Wydział Oświaty i Spaw Społecznych , tel. 65 512 70 67,pok. 210 - wew. 27

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024