Kolberg pomaga!

Dziękujemy wszystkim, którzy nie zapomnieli o tradycji organizowanych corocznie przez bibliotekę szkolną zbiórek darów dla potrzebujących dzieci i osób starszych pod hasłem „Nikt z nas nie żyje tylko dla siebie”. W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju biblioteka nie organizowała zbiórki w czytelni ale ze względu na liczne zapytania ze strony uczniów i ich rodziców postanowiłyśmy umawiać ich indywidualnie z wybranym ośrodkiem. Dary były przekazywane do Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Kościanie i Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach. Dziękujemy za okazane serce i chęć dzielenia się z innymi tym, co posiadamy. Mały gest a tak wiele radości!

nauczyciele bibliotekarze