KOLBERG POMAGA

Dodano 21 kwietnia 2015
KOLBERG POMAGA
Klasa IIF wraz z Samorządem Szkolny zakończyła dziś akcję charytatywną pt. "Kolberg Pomaga". W wiosennej edycji pomagaliśmy dzieciakom z Madagaskaru. Patronat nad akcją objął "Projekt M3" (Młodzi,Misje,Madagaskar). Przedstawicielki projektu odwiedziły naszą szkolę 6 marca i odpowiedziały o życiu na Madagaskarze. To spotkanie zainicjowało naszą akcję. W zeszłym roku podczas pierwszej edycji Projektu M3, wolontariusze przewieźli na Madagaskar 13 kg kredek …. W tym roku do wspólnej zbiórki przyłączyło się nasze liceum. Zebraliśmy aż 3 kartony, które już w lipcu dotrą na  wyspę. Łącznie nasza szkoła przekazała ok. 20 kg artykułów papierniczych i plastycznych. Samorząd Szkolny i klasa IIF chcieliby bardzo podziękować wszystkim nauczycielom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły, którzy przyłączyli się do zbiórki. Specjalne podziękowania należą się dla klasy IIG - za liczne zaangażowanie w projekt. Działanie nie odbyłoby się bez pomocy nauczycieli. Serdeczne Podziękowanie za wsparcie podczas zbiórki kierujemy do p. prof. Magdaleny Jakubowicz, wychowawcy klasy IIF oraz  do opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. prof. Piotra Maluśkiego. W imieniu dzieciaków z dalekiej Afryki SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Alicja Lewandowska

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024