KOLBERG POMAGA

Dodano 18 grudnia 2014
KOLBERG POMAGA

Już po raz drugi została zorganizowana akcja charytatywna “Kolberg pomaga”. Pod przewodnictwem Alicji Lewandowskiej klasa IIF ochoczo zabrała się do pracy. Dzięki hojności uczniów naszej szkoły mogliśmy zrobić paczki dla Centrum Wolontariatu, Opieki Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej, Oddziału dziecięcego w szpitalu powiatowym, oraz dla biblioteki (tam dary zostały przekazane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach). Po nadaniu kilku ogłoszeń przez szkolny radiowęzeł i rozwieszeniu plakatów w liceum w sercach wielu uczniów obudziła się chęć pomocy tym najbardziej potrzebującym. To właśnie dzięki nim mnóstwo osób zostanie obdarowanych. Będzie to dla nich coś wspaniałego, coś, co pozwoli im uśmiechnąć się wśród trosk dnia codziennego.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję charytatywną. Bez Was nic by się nie udało.

Marlena Bryszak z klasy IIf

Olimpiada Zdrowia PCK