« powrót 18 października 2021

KOK od kuchni

Nasza klasa 3d1 wraz z wychowawczynią Agnieszką Podgórską podczas jednej z lekcji wychowawczych udała się na spotkanie do KOK-u.

Uczestniczyliśmy tam w interesującej rozmowie z Panem dyrektorem Dariuszem Łukaszewskim oraz Panią Magdaleną  Bródką, absolwentką Kolberga, obecnie pracującą w KOK-u.

Mieliśmy okazję zobaczyć nową salę kinową i właśnie w niej słuchaliśmy Pani Magdy, która przedstawiła nam swoje projekty dotyczące klubu dla tych, którzy chcieliby rozwijać swoje zdolności i wzbogacać swoją wiedzę o literaturze. Kluby bądź kółka zainteresowań są świetnym sposobem do poznania nowych ludzi, równie mocno zainteresowanych tą samą dziedziną co my. Jest to możliwość wspaniałego spędzenia czasu wolnego w kreatywny sposób. Rozwijają nasze umiejętności oraz dodają pewności siebie.  Dzięki rozmowie mogliśmy poznać plan klubu, który zajmować się będzie poznawaniem  literatury, rozwijaniem naszych zdolności literackich oraz analizowaniem tekstów. Takie spotkania dałyby także szansę na dzielenie się swoimi dziełami i zbieranie opinii na temat własnej twórczości.

Zobaczyliśmy również inne pomieszczenia przeznaczone  do zajęć. Ciekawe obrazy, oddające piękno natury i świata ujęły nas w sali plastycznej, a duże lustra zaskoczyły w sali tanecznej. Na dobre zakończenie mogliśmy "zanurzyć się" w blasku świateł na scenie. Zajęliśmy bowiem miejsca na balkonie umieszczonym naprzeciwko niej. Pan dyrektor odpowiadał na pytania, m. in. mówił o predyspozycjach osoby, która chciałaby pracować w podobnym ośrodku kultury. Po udanym spotkaniu, zrobiliśmy grupowe zdjęcie.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zachęcenie nas do spełniania swoich pasji oraz za przybliżenie nam działalności Kościańskiego Ośrodku Kultury.

 Wiktoria Hamrol, Aleksandra Szklarska, Maja Włodarczak kl. 3d1

Zdjęcia: Anna Mania kl.3d1

« powrót Drukuj

Czytaj również: