Inicjatywa Rady Rodziców - monitory interaktywne w Liceum

Dodano 01 grudnia 2023
Inicjatywa Rady Rodziców -  monitory interaktywne  w Liceum

Rada Rodziców działająca przy naszym Liceum podjęła inicjatywę znalezienia sponsorów na zakup dotykowych monitorow interaktywnych do klas. Zachęcamy wszystkich Rodziców uczniów do wsparcia finansowego tej inicjatywy.

Wpłaty należy dokonywać na konto Rady Rodziców: 60 8666 0004 0100 3740 2000 0001 z dopiskiem: DAROWIZNA.

Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do szkół sprawia, że dla uczniów nauka staje się dużo bardziej atrakcyjna i aktywizująca. Z drugiej strony nauczyciel może wykorzystać znacznie więcej materiałów podczas lekcji, żeby przedstawić temat w dużo ciekawszy sposób. Duże monitory dają ogromne możliwości prezentowania najróżniejszych treści. Monitor interaktywny w szkole to prawdziwa rewolucja!

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024