Finał w Aerobiku

Dodano 06 kwietnia 2017
Finał w Aerobiku

Pięknie zaprezentowały się dziewczęta z naszej szkoły w Finale Wojewódzkim Licealiady w Aerobiku Grupowym w poznańskiej "Arenie". Grupa, dzięki swoim wysokim umiejętnościom i dużemu zaangażowaniu w treningach, znalazła się wśród 16 -stki najlepszych zespołów z całego województwa wielkopolskiego. GRATULUJEMY SUKCESU !!!

Dziękujemy Wam dziewczęta za ogromną pracę włożoną w kilkumiesięczne przygotowanie do zawodów, za wolę walki w pokonywaniu przeszkód na drodze do celu, za wzajemną motywację, za prawdziwie sportowe postawy, za godne reprezentowanie naszego Liceum i wreszcie za UŚMIECH pojawiający się na waszych twarzach podczas rywalizacji mimo bólu i zmęczenia.

Życzymy jeszcze większego sukcesu w przyszłym roku szkolnym!!!

Patrycja Jędroszkowiak

Weronika Seredowicz