FORMULARZ DLA KANDYDATÓW DO KOLBERGA

Dodano 14 kwietnia 2021
FORMULARZ DLA KANDYDATÓW DO KOLBERGA

Szanowne Uczennice / Szanowni Uczniowie Klas Ósmych,

Chcemy jeszcze lepiej wesprzeć Was w dokonaniu wyboru naszej szkoły w procesie rekrutacji.  Wychodzimy z inicjatywą, dzięki której będziecie mogli rozwiać swoje wszelkie wątpliwości związane z naszym liceum. W ramach „Dni Otwartych 2021” uruchamiamy możliwość zadawania pytań dotyczących naszej szkoły oraz tegorocznego procesu rekrutacyjnego. Mamy nadzieję, że tym sposobem, mimo ograniczeń epidemiologicznych, będziecie mogli choć trochę zbliżyć się do naszego szkolnego środowiska, które wkrótce otworzy się dla Was.
W poniższym formularzu możecie zadawać pytania na nurtujące Was szkolne tematy tj. sposób funkcjonowania szkoły czy tegoroczna rekrutacja. Odpowiedzi na pytania postaramy się rozesłać w formie mailowej, a te pojawiające się najczęściej opublikujemy wraz z odpowiedziami na naszej stronie internetowej. Liczymy, że tym sposobem upewnimy Was, że budynek naszej szkoły jest najlepszym miejscem do pogłębiania swojej wiedzy, odkrywania talentów oraz otaczania się wspaniałymi ludźmi.

FORMULARZ DO ZADAWANIA PYTAŃ

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024