Dzień integracji klas pierwszych

Dodano 16 października 2023
Dzień integracji klas pierwszych

Uczniowe klas pierwszych we wspaniałym gronie oraz radosnej atmosferze spędzili środę 4 października br. Dzień integracji klas pierwszych to idealny czas, aby uczniowe poszczególnych klas się lepiej poznali oraz co najważniejsze; kontynuowali tradycje naszej szkoły.

Idea integracji opierała się na rywalizacji, w której musiała brać udział cała klasa. Uczniowe mieli za zadanie przygotować swój hymn klasowy, własny układ taneczny oraz przebrać się w strój określonej kategorii. Na scenie mogliśmy również zauważyć wychowawców klas, którzy chętnie integrowali się wraz ze swoją grupą. Licealiści wspaniale dali sobie radę z wyznaczonymi zadaniami. W ostateczności zwyciężyła klasa 1h.

Wszystkim uczniom klas pierwszych gratulujemy, a zaangażowanym w pomoc oraz samorządowi szkolnemu oraz  jego opiekunom serdecznie dziękujemy za wsparcie!!

Julia Mazurek

Olimpiada Zdrowia PCK