DZIEŃ SPORTU

Dodano 26 czerwca 2015
DZIEŃ SPORTU

Wyścigi w workach, hula-hop, szczudła, zawody kajakarskie to dyscypliny, w których konkurowali reprezentanci wszystkich klas. Zabawa była wspaniała, pogoda dopisała, a w każdej konkurencji można była dostrzec sportowych mistrzów.

Podczas Dnia Sportu podsumowano także rywalizację podczas SZKOLNEJ LIGI SPORTOWEJ, której pomysłodawcami byli uczniowie: Ziemowit Koralewski i Tomasz Maluśki. Przez cały rok szkolny - przy wsparciu nauczycieli wychowania fizycznego -odbywały się turnieje (wyniki publikowano m.in. na stronie szkoły). W czwartek 25 czerwca laureatów miejsc 1-3 w każdej dyscyplinie nagradzano medalami. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła klasa 2e i w ręce uczniów tego oddziału trafił PUCHAR PRZECHODNI w roku szkolnym 2014/2015.

Zdjęcia: prof. Robert Padurek

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024