COOLturka działa

Dodano 26 marca 2015
COOLturka działa

Członkinie Koła Przyjaciół Biblioteki „COOLturka” - uczennice klasy I g: Alicja Walenczewska, Monika Harendarz, Joanna Ratajczak, Anna Konieczna i Klaudia Urbaniak, po raz kolejny odwiedziły przedszkolaków z Zespołu Szkół nr 2 w Kościanie. Przedstawiłyśmy dzieciom wiersze Juliana Tuwima „Ptasie radio”, „Ptasie plotki” oraz wiersz Jana Brzechwy „Samochwała”. Dzieci słuchały nas z ogromnym zaciekawieniem a także, ku naszemu zadowoleniu, reagowały śmiechem na niektóre fragmenty. Z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem zaśpiewały z nami piosenkę, jednocześnie powtarzając nasze ruchy. Na zakończenie dzieci otrzymały od nas kolorowanki z ptakami i podziękowały nam gromkimi brawami. Zostałyśmy także nagrodzone dyplomami z podziękowaniem za odwiedziny. Ta wizyta dostarczyła nam mnóstwo radości i satysfakcji. Gdy widziałyśmy uśmiechy żegnających się z nami dzieci, było nam bardzo miło. Do występu przygotowały nas Panie Iwona Orlik oraz Elżbieta Książyk. Obu paniom bardzo dziękujemy za pomoc.

Klaudia Urbaniak kl. I g

2024 Rokiem Czesława Miłosza
17 kwietnia 2024
2024 Rokiem Czesława Miłosza
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
04 marca 2024
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
Książka na ferie
02 lutego 2024