Bal Połowinkowy

Dodano 13 października 2023
Bal Połowinkowy

W czwartkowy wieczór, 5 października 2023 roku, uczniowie klas trzecich naszego liceum bawili się w Nenufarze na Balu Połowinkowym. Przed rozpoczęciem imprezy przez panią Dyrektor Małgorzatę Andersz, uczniowie podziękowali rodzicom, wychowawcom i dyrekcji za zorganizowanie uroczystości. Wśród zaproszonych gości byli m.in. wychowawcy klas trzecich: Pani prof. Karolina Różczka - III A, Pani prof. Sonia Stachowiak-Łasica - III B, Pan prof. Robert Padurek - III C, Pan prof. Dariusz Kinal - III D, Pani prof. Anna Szponar-Krajewicz, Pan prof. Janusz Grupiński - III F.

Trzecioklasiści bawili się od godziny 18.00 aż do północy, do piosenek granych przez dj Sebastiana Wasielewskiego. Wspólna zabawa wciągnęła na parkiet wszystkich i to był przedsmak Studniówki, która już za rok. Na tę jednak chwilę zapomnieliśmy o szkole i codziennych obowiązkach. Byliśmy w roztańczonych i wesołych nastrojach!

Zabawa była szampańska, kreacje piękne a przeżycia niezapomniane. Ta wyjątkowa noc zapadnie wszystkim w pamięci na długo.

Vanessa Kaźmierczak

Alicja Łabendzka