Akademia Liderów

Dodano 11 maja 2015
Akademia Liderów

Jest on przeznaczony dla uczniów w wieku 16-19 lat, którzy mają predyspozycje liderskie, chcą zmieniać otoczenie na lepsze, angażują się w różne projektyw szkole i poza nią lub wykazują ambicje polityczne.
Warunkiem zgłoszenia do Akademii Liderów FSM jest przedstawienie na etapie rekrutacji projektu na rzecz lokalnej społeczności, który uczeń będzie realizował podczas udziału w Akademii. Mozna go zglosić samodzielnie lub w dwuosobowym zespole. Musi on należeć do jednej z kategorii:
-Pamięć i tożsamość lokalna;
-Więzi międzypokoleniowe;
-Projekty samopomocowe;
-Projekty charytatywne;

Do Akademii mozna zglaszać się do 31 maja 2015roku na stronie www.mikolajorg.pl/akademia.
W przypadku dodatkowych pytań kontak do koordynatora projektu p. Kingi Najkowskiej 791 - 793 - 021 lub mail: kinga.najkowska@mikolaj.org.pl

Olimpiada Zdrowia PCK
29 kwietnia 2024