Aktualności biblioteki

15 grudnia 2017

Nikt z nas nie żyje tylko dla siebie…

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, Nie przez to, kim jest Lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II

07 grudnia 2017

Mikołaj z COOLturką

Uczniowie z Koła Przyjaciół Biblioteki COOLturka po raz kolejny złożyli wizytę pierwszoklasistom z kościańskiej "Trójki".

04 grudnia 2017

Świąteczna akcja

Ruszyła świąteczna akcja biblioteki szkolnej – „Nikt z nas nie żyje tylko dla siebie”

21 listopada 2017

Trudne pytania

"Każdej odpowiedzi szuka się najpierw w sobie" Dorota Terakowska – "Poczwarka"

24 października 2017

Plakat promujący bibliotekę szkolną

Zapraszamy do obejrzenia wystawy plakatów promujących bibliotekę szkolną, która znajduje się na pierwszym piętrze w holu szkoły.

17 października 2017

Bieguny leżą tam, gdzie je sobie sami wyznaczymy

Wspólnym czytaniem książki Marka Kamińskiego „Idź własną drogą” biblioteka szkolna rozpoczęła kolejny rok głośnego czytania pod hasłem „Kolberg czyta”.

28 września 2017

Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna – spróbuj swoich sił.

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w V edycji Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej, organizowanej przez Katedrę Informatologii i Bibliologii Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich.