Zwycięzcy LIGI KLAS na TERMACH

Dodano 27 września 2019
Zwycięzcy LIGI KLAS na TERMACH

W dniu 19.09.2019 r. uczniowie klasy 3a pod opieką prof. Jacka Bartkowiaka i prof. Iwony Orlik o godzinie 8.00 wyruszyli w stronę Poznania na Termy Maltańskie. Maturzyści mieli okazję korzystać  z atrakcji znajdujących się na terenie  Aquaparku oraz z basenów sportowych.  Trzecioklasiści,  przez 3 godziny, relaksowali się zjeżdżając na zjeżdżalniach, przebywając w basenach solankowych oraz rekreacyjnych. Wyjazd był nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w Lidze Klas. Dzięki niemu, młodzież miała możliwość odpocząć przed nadchodzącym rokiem szkolnym oraz zbliżyć się do siebie. Klasa 3a chciałaby serdecznie podziękować Radzie Rodziców, która ufundowała wyjazd i tym samym umożliwiła jego realizację.

Kolberg na Eurolidze!!!
22 marca 2024