Zastępstwa

Zastępstwa, poniedziałek 9-11-2015

Po 5 lekcji grupa uczniów pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego wyrusza na Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu.

czytaj więcej

Zastępstwa, czwartek 10 listopada 2016

O godz. 12.50 w auli szkoły, z okazji Narodowego Święta Niepodległości - rozpocznie się spotkanie z ppłk. Grzegorzem Kaliciakiem. Opiekę nad uczniami sprawują wychowawcy klas - z wyjątkiem: kl. 1f - prof. K. Morawska, kl. 3c - prof. I. Orlik, kl. 3d - prof. P. Sadowska-Szymanowska. Obowiązuje strój galowy. Proszę zajmować miejsca w auli już o godz. 12.30 - w załączeniu schemat ustawienia miejsc. Zamiana sali: lekcje z sali nr 39 - przeniesione do sali nr 80.

czytaj więcej

Zastępstwa, piątek 8 grudnia 2017

Grupa uczniów pod opieką prof. A. Podgórskiej wyrusza do Leszna na finał konkursu SCRINIUM. Grupa uczniów z klas 2g i 2d pod opieką prof. D. Motały i prof. A. Krysiuk wyjeżdża do Guben. (licealiści, którzy nie biorą udziału w wycieczce, odbywają zajęcia zgodnie ze stałym planem). Grupa uczniów z klas 2e i 3e pod opieką prof. A. Szponar-Krajewicz i prof. W. Wróblewskiego wyrusza na zajęcia laboratoryjne na Wydział Chemii UAM (uczniowie, którzy nie biorą udziału w wycieczce: z klasy 2e - uczestniczą w zajęciach z kl. 2g; z klasy 3e - odbywają zajęcia zgodnie ze stałym planem).

czytaj więcej

Zastępstwa, czwartek 14 lutego 2019

Uczniowie klas: 2d i 3g wyruszają pod opieką prof. R. Tomczak i prof. D. Motały na wycieczkę do Poznania. Uczniowie, którzy nie biorą udział w wyprawie, odbywają zajęcia: - uczniowie z kl. 2d -razem z kl. 2a; uczniowie z kl. 3g razem z kl. 3e. Podczas 6 lekcji w auli szkoły wystąpi chorwacki muzyk SEED HOLDEN - uczestniczą uczniowie wszystkich klas. Zajęcia z sali nr 39 - przeniesione do sali nr 80.

czytaj więcej

ZASTĘPSTWA, wtorek 8 marca 2022

Z okazji Dania Kobiet uczniowie z białymi elementami garderoby zwolnieni są z niezapowiedzianych kartkówek i odpowiedzi ustnych ( inicjatywa Szkolnego Koła PCK). Samorząd Uczniowski organizuje z tej okazji w auli "Randkę w ciemno".

czytaj więcej

AKTUALIZACJA zastępstw, wtorek 15.11.2022

We wtorek podczas 4 lekcji w sali nr 10 odbywa się konkurs języka hiszpańskiego i j. francuskiego.

czytaj więcej

Zastępstwa, wtorek 10-11-2015

Uczniowie klas trzecich podczas 3 i 4 lekcji uczestniczą w przedstawieniu pt. "Ferdydurke" w KOK (informacje wg załączonego harmonogramu)

czytaj więcej

Zastępstwa, piątek 15 lutego 2019

Podczas 5 lekcji w auli szkoły odbędzie się spotkanie z lekarzem transplantologiem oraz pacjentem po przeszczepie w ramach kampanii "DRUGIE ZYCIE" - UCZESTNICZĄ UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH oraz 2c, 2d, 2e i 2g (uczniowie, którzy uczęszczają na obiady i biorą udział w spotkaniu, proszeni są o skorzystanie z oferty stołówki podczas przerwy o godz. 11.30). Grupa uczniów pod opieką prof. A. Kwaśniewskiej wyrusza na konkurs matematyczny do Leszna.

czytaj więcej

Zastępstwa, wtorek 8 września 2020

We wtorek, 8 września w salach nr 69 i 70 od godz. 14.00 będą przeprowadzane matury poprawkowe. Z tego powodu od rana będą wyłączone z użytkowania wskazane sale. Tego dnia wyjątkowo jako dodatkowe sale będą wyznaczone: - zamiast sali nr 69 - sala nr 65 - dotyczy klas 3D, 3F; - zamiast sali nr 70 - sala nr 83 - dotyczy klasy 2C.

czytaj więcej

AKTUALIZACJA ZASTĘPSTWA, środa 9 marca 2022

czytaj więcej

Zastępstwa, poniedziałek 1-12-2014

czytaj więcej

Zastępstwa, wtorek 29 października 2019

Grupa uczniów pod opieką prof. U. Iwaszczuk i prof. J. Świstak przebywa na wymianie w Izraelu. Reprezentacja szkoły pod opieką prof. J. Stypińskiego uczestniczy w Mistrzostwach Szkół Ponadpodstawowych w szachach. ZAMIANA SALI - kl. 1B - lekcja religii z ks. K. Gogółem wyjątkowo w sali nr 76.

czytaj więcej