ZBIÓRKA PIENIĘDZY W NASZEJ SZKOLE!!

Dodano 11 czerwca 2021
ZBIÓRKA PIENIĘDZY W NASZEJ SZKOLE!!

Drodzy Kolbergowicze!

W dniach 14.06-15.06 w naszej szkole podczas lekcji wybrane osoby będą chodziły z puszkami, do których będzie można wrzucić pieniądze i pomóc zebrać potrzebną kwotę na leczenie Marysi Drożdżyńskiej z Brenna.

Marysia to pięciomiesięczna dziewczynka, u której zdiagnozowano SMA1- -rdzeniowy zanik mięśni. Aby dać jej szansę na normalne życie potrzebna jest terapia genowa, której koszt wynosi 9 mln zł. Na koncie zbiórki kwota przekroczyła 2 mln, ale to wciąż za mało, dlatego każde wsparcie jest potrzebne.

Więcej o historii maleńkiej Marysi możecie przeczytać m.in. na Instagramie „marysia_vs_sma”, oraz na Facebooku, gdzie można licytować różne przedmioty i być może znajdzie się ktoś, kto wystawi coś na licytację „Licytacje dla Marysi- chorej na SMA”.

Zachęcamy do pomocy, bo każdy grosz ma znaczenie.

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024