#VolleGraćNiżSpać

Dodano 25 listopada 2022
#VolleGraćNiżSpać

W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 uczniów naszej szkoły z różnych klas, podzielonych na siedem zespołów. Opiekunowie turnieju, czyli nasi nauczyciele Wychowania Fizycznego pani Maja Grzymała, Weronika Hemmerling-Brzezińska, pan Marcin Bernard i Mateusz Skrzypczak bardzo uważnie śledzili rozgrywki dwóch grup, w których odpowiednio były trzy oraz cztery drużyny. Wszyscy chcieli wygrać i pokazać się z jak najlepszej strony i dlatego gra była bardzo przyjemna, a zawodnicy zachowywali się w stosunku do siebie fair play. Na podium stanęły trzy drużyny w składach:

I miejsce:

Bogusz Los (1a)

Kajetan Rau (1a)

Oskar Nowakowski (1c)

Mimo walki nie zawsze udaje nam się odnosić sukcesy, każdy z zespołów udowodnił nam, że mimo iż czasem nie mamy większych umiejętności, można wspólnie coś osiągnąć, a przy tym również dobrze się bawić i spędzić czas razem na wesoło. W turnieju nie zabrakło także świetnych nagród: torb sportowych, bidonów na wodę oraz ręczników basenowych. Każdy z uczniów na rozpoczęcie zawodów został poczęstowany czekoladowym batonikiem. Wszystko przebiegło pomyślnie w przyjemnej atmosferze, a turniej uważamy za udany.

Bardzo dziękujemy firmie TB Service PLUS i ratownikowi medycznemu Igorowi Jankowskiemu za zapewnienie opieki medycznej podczas turnieju oraz sponsorowi Firmie EMES Broker Marek Szymkowiak.

Julia Mazurek (2a)

Maja Grzymała