Święto Patrona. Konkurs na exlibris biblioteki szkolnej

Dodano 04 lutego 2021
Święto Patrona. Konkurs na exlibris biblioteki szkolnej

W lutym tradycyjnie obchodzimy Święto Patrona naszej szkoły - Oskara Kolberga. Dla  uczczenia obchodów Święta Patrona biblioteka szkolna ogłasza konkurs na exlibris naszej biblioteki. Prace mogą być wykonane dowolną techniką i w formacie nie większym niż A5. Jedynym warunkiem jest nawiązanie w pracy do postaci Patrona naszej szkoły lub do elementów polskiej kultury ludowej. Prace można przynosić do biblioteki szkolnej albo przesłać mailem na adres: eksiazyk@lo-koscian.pl lub iorlik@lo-koscian.pl.  Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone.

Przypominamy, że na stronie szkoły, w zakładce „O szkole”, znajduje się krótka historia Patrona Szkoły. Dla zainteresowanych postacią Oskara Kolberga przypominamy, że biblioteka dysponuje bibliografiami i opracowaniami, dotyczącymi tego wybitnego etnografa.

Zapraszamy wszystkich uczniów  do wzięcia udziału!

nauczyciele bibliotekarze

2024 Rokiem Czesława Miłosza
17 kwietnia 2024
2024 Rokiem Czesława Miłosza
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
04 marca 2024
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
Książka na ferie
02 lutego 2024