Rozpoczęliśmy kolejny rok

Dodano 03 września 2020
Rozpoczęliśmy kolejny rok

Inaczej niż zwykle, bez uroczystej oprawy i tradycyjnego wykładu, z zachowaniem reżimu sanitarnego, ale przede wszystkim - RADUJĄC SIĘ Z MOŻLIWOŚCI OSOBISTEGO SPOTKANIA W MURACH KOLBERGA - zainaugurowaliśmy kolejny rok dydaktycznych wyzwań.

Pani Dyrektor Małgorzata Andersz skierowała do wszystkich członków społeczności szkolnej okolicznościowe przemówienie, w którym zwróciła uawgę na istotę wyzwań stawianych przed każdym z nas - zarówno naukowych, organizacyjnych jak i związanych z bezpieczeństwem epidemiologicznym. Pani Dyrektor zaprezentowała wyniki tegorocznej matury oraz apelowała do każdego z nas o kreatyną i zgodną z zasadami sanitarnymi współpracę.

Życzenia - bezpiecznego i bogatego w sukcesy nowego roku szkolnego - przekazali także Pan Piotr Ruszkiewicz - Burmistrz Miasta Kościana oraz Pan Mariusz Banasiak - Przewodniczący Rady Rodziców, którzy gościli w naszym liceum podczas uroczystości o godz. 9.00.

Powodzenia - wszelkiej pomyślności!

Śladami średniowiecza
17 kwietnia 2024