Rekrutacja do szkoły 2022/2023

Drogie Kandydatki, Drodzy Kandydaci, Szanowni Państwo,

poniżej znajduje się regulamin rekrutacji do I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie na rok szkolny 2022/2023.

Zachęcamy wszystkie Uczennice i Wszystkich Uczniów Klas Ósmych do składania wniosków o przyjęcie do I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie w roku szkolnym 2022/2023.

Wnioski można składać w dniach 16 maja - 20 czerwca br. (godz. 15.00) trzema drogami, poprzez:

1. elektroniczną platformę rekrutacyjną eNABÓR: https://rekrutacja.koscian.pl/ - w załączeniu znajduje się INSTRUKCJA ZŁOŻENIA WNIOSKU poprzez platformę eNABÓR;
  2. złożenie wniosku w KANCELARII UCZNIOWSKIEJ (I piętro) -  komplet dokumentów: wniosek, życiorys, podpisane dwa zdjęcia legitymacyjne;
  3. elektroniczną skrzynkę podawczą ePUAP (w załączeniu zasady wypełniania wniosku poprzez ePUAP).

Już dziś zachęcamy do złożenia wniosku.

Do zobaczenia w KOLBERGU!