« powrót 20 czerwca 2019

Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

Kolejny rok wytężonej pracy za nami!

"Nie uda nam się mieć wszystkiego naraz, coś kończy się, żeby coś mogło trwać" - to słowa, które wyraźnie podkreślają konieczność dualnego podziału roku szkolnego - na czas pracy i wypoczynku.
W środę, 19 czerwca br. w symboliczny sposób przekroczyliśmy próg wakacyjnej przygody.

Pani Dyrektor w wystąpieniu zaprezentowała listę dydaktycznych dokonań – mogliśmy przypomnieć sobie o sukcesach, których byliśmy świadkami i uświadomić, że każdy z nas w minionych miesiącach odnosił zwycięstwa. Pan Burmistrz Piotr Ruszkiewicz - który przybył na uroczystość wspólnie z Panem Pawłem Grodziskim, Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Kościana - dziękował za wytężoną pracę uczniom, profesorom i pracownikom szkoły oraz życzyli wspaniałych, bezpiecznych wakacji.

Po przemówieniach wręczone zostały nagrody – świadectwo z wyróżnieniem w bieżącym roku szkolnym uzyskało ponad 80 licealistów z klas pierwszych i drugich. Wspaniały wynik najlepiej dowodzi, że był to rok owocny w sukcesy.

Przed nami ponad 70 niezwykłych wakacyjnych dni, niech będzie to czas owocny w bezpieczne i niezapomniane podróże, wypoczynek i radość! Ponownie spotkamy się w szkolnej auli już 2 września!

 

Zdjęcia: prof. Robert Padurek

« powrót Drukuj

Czytaj również:

I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga
Aleja Kościuszki 3, 64-000 Kościan
telefon i faks: +48 65 512 04 04
realizacja:Studio Fabryka