Mikołaj z COOLturką

Dodano 07 grudnia 2017
Mikołaj z COOLturką

W związku ze zbliżającymi się imieninami Mikołaja, przedstawiliśmy  program świąteczny. Dzieci zasypane zostały zagadkami związanymi  z Bożym Narodzeniem i polskimi tradycjami. Razem z licealistami włączyli się w śpiew znanych piosenek "Ding dong" oraz "Świeć gwiazdeczko". Tymoteusz Lis wcielił się w rolę świętego Mikołaja i obdarował dzieci drobnymi, słodkimi prezentami oraz kolorowankami. Pierwszoklasiści byli zachwyceni programem przygotowanym i zrealizowanym przez uczniów z kl. 2f: Patrycję Stawecką, Natalię Sochę, Wiktorię Kaczmarek, Klaudię Szenknecht, Marię Marciniak, Weronikę Rataj, Huberta Jankiewicza i Tymoteusza Lisa pod czujnym okiem pani profesor Iwony Orlik oraz pani profesor Elżbiety Książyk. Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania.

Weronika Rataj kl. 2f

2024 Rokiem Czesława Miłosza
17 kwietnia 2024
2024 Rokiem Czesława Miłosza
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
04 marca 2024
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
Książka na ferie
02 lutego 2024