« powrót 08 września 2021

Liga Klas – podsumowanie

Przyszedł czas na podsumowanie Ligi Klas i wręczenie nagród.

I miejsce zajęła była klasa IIIE – 200 punktów (nagrody zostały wręczone podczas zakończenia nauki w liceum klas III)

II miejsce zajęła obecna klasa IIIa1 – 196 punktów

III miejsce zajęła obecna klasa IIIE – 191 punktów

Tabela z wynikami wszystkich klas znajduje się w zakładce Liga Klas.

Przypomnijmy, że nagrodą za I miejsce jest pobyt w Termach Maltańskich dla całej klasy (tym razem z powodu pandemii zastąpiony bonami do Empiku) oraz trzy dni bez pytania i kartkówek.

Nagrodą za II miejsce jest wyjście na pizzę dla całej klasy oraz dwa dni bez pytania i kartkówek.

Nagrodą za III miejsce jest wyjście na desery dla całej klasy oraz jeden dzień bez pytania i kartkówek.

Gratulujemy!

Już wkrótce rozpoczniemy kolejną edycję Ligi Klas. Szczegóły zostaną zamieszczone w najbliższych dniach na stronie internetowej szkoły. Wszystkie klasy I, II i III po szkole podstawowej zachęcamy do udziału!

Anna Kwaśniewska