Konkurs na tytuł i logo kampanii społecznej

Dodano 16 maja 2016
Konkurs na tytuł i logo kampanii społecznej

DRODZY UCZNIOWIE!

W związku z planowaną na rok szkolny 2016/2017 kampanią społeczną mającą na celu przeciwdziałanie przemocy poprzez promowanie postaw nieagresywnych Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościanie ogłasza konkurs na TYTUŁ I LOGO KAMPANII. Każda osoba może przesłać max. 3 propozycje.

Propozycje można składać do dnia 15 czerwca 2016r:

• osobiście u psychologa szkolnego – w zamkniętej kopercie z dopiskiem „hasło i logo na konkurs PRZEMOC”, prosimy dołączyć informację z następującymi danymi: imię i nazwisko, wiek, klasa, szkoła
  • mailem na adres: cw@ops.koscian.pl w tytule wiadomości wpisując „hasło i logo na konkurs PRZEMOC”, proszę dołączyć informację z następującymi danymi: imię i nazwisko, wiek, klasa, szkoła

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 23 czerwca 2016r.

Dla zwycięzcy w konkursie przewidziana jest nagroda rzeczowa, a także umieszczenie wygranego hasła na plakatach promujących kampanię, które zostaną rozpowszechnione na terenie Kościana.

Życzenia Wielkanocne
26 marca 2024