KONKURS - WAKACJE

Dodano 22 sierpnia 2020
KONKURS - WAKACJE

Wakacje to dla każdego ucznia okres wypoczynku, relaksu i zbierania energii na nowy rok szkolny. Niestety, nic nie trwa wiecznie i nawet największe przyjemności się kiedyś kończą, jednak wakacje oprócz odpoczynku, pozwalają wysnuć pewne refleksje jak i są okresem przygód i zdobywania nowych ciekawych doświadczeń.

Samorząd uczniowski ma przyjemność zorganizować konkurs dla wszystkich nowych jak i obecnych uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Kościanie. Konkurs polega na opisaniu własnych, niezapomnianych przeżyć, przygód, refleksji, które pojawiły się podczas wakacji. Każdy opis wsparty może być zdjęciem - wspomnieniem.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, przewidziane są nagrody dla najciekawszych prac.

Prace należy podesłać do dnia 20.09.2020 roku na maila: su-lo-koscian@wp.pl, z podpisanym imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Powodzenia!

Śladami średniowiecza