« powrót 25 września 2019

KOLBERG kostiumowo...

W czwartek 19 września 2019 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowej części Kościańskiego Ośrodka Kultury. W wydarzeniu tym wzięli udział uczniowie naszej szkoły

W czwartek  19 września 2019 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowej części Kościańskiego Ośrodka Kultury. W wydarzeniu tym wzięli udział uczniowie naszej szkoły, którzy w przepięknych teatralnych strojach i charakteryzacji witali przybyłych gości i wskazywali im kolejne punkty zwiedzania. W tym czasie w poszczególnych salach odbywały się zajęcia wokalne, taneczne, muzyczne i teatralne.  Zakończenie uroczystości umiejscowione było w nowej salce kinowej, gdzie po przecięciu wstęgi goście mogli liczyć na słodki poczęstunek.

Wszyscy, którzy dotarli na to wydarzenie byli zafascynowani sposobem otwarcia naszego domu kultury, a nasi licealiści mogli liczyć na zdobycie nowych doświadczeń i (jak udowadniają zdjęcia) świetną zabawę!

Vanessa Smoczyk

kl. II F