« powrót 12 czerwca 2018

HARMONOGRAM SZKOLNEGO MUNDIALU DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Turnieje klasowe w ramach Ligi Klas i Sportowej Ligi Szkolnej

19.06 – WTOREK – MUNDIAL DZIEWCZĄT

Od godz. 11.45 do 14.00 – turniej klasowy w piłkę nożną dla dziewcząt ( grupa składa się z 5 osób, możliwe są drużyny międzyklasowe tak jak w grupach na lekcjach wychowania fizycznego).

UWAGA !   Zdobyte miejsce w turnieju przeliczone zostanie na punkty i wliczone w ogólną punktację w ramach LIGI KLAS i SPORTOWEJ LIGI SZKOLNEJ !!!

Zapisy drużyn do piątku 15 czerwca u nauczycieli wychowania fizycznego: prof.  M. Grzymały  i  prof. K. Dudka oraz u Jakuba Janowicza klasa 2a.

 

20.06 ŚRODA – 21.06 CZWARTEK – MUNDIAL CHŁOPCÓW

20.06 ŚRODA – od godz. 12.30 – turniej klasowy w piłkę nożną dla chłopców ( grupa składa się z 6 osób, możliwe są drużyny międzyklasowe tak jak w grupach na lekcjach wychowania fizycznego).

21.06 CZWARTEK – od godz. 10.00 – 12.30 – dalsza część turnieju klasowego dla chłopców.

UWAGA ! 

W turnieju biorą udział zapisane drużyny klasowe a pozostali uczniowie wraz z wychowawcami  tylko w czwartek od godz. 10.00 kibicują na terenie boiska szkolnego. Kibicowanie zostanie ocenione i przeliczone na punkty do Ligi Klas !!!

 Zdobyte miejsce w turnieju przeliczone zostanie na punkty i wliczone w ogólną punktację w ramach LIGI KLAS i SPORTOWEJ LIGI SZKOLNEJ !!!

 

Zapisy drużyn do piątku 15 czerwca u prof. J. Stypińskiego  oraz u Jakuba Janowicza klasa 2a.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga uczniowie klas I,  II  i  III  !!!

21.06 CZWARTEK – GODZ. 12.30 BOISKO SZKOLNE

Podsumowanie i zakończenie Sportowej Ligi Klas, wręczenie medali zwycięzcom w poszczególnych dyscyplinach sportowych: piłka siatkowa, piłka nożna, pływanie, narciarstwo, snowboard, tenis stołowy oraz wręczenie pucharu dla najlepszej klasy w ramach Szkolnej Ligi Sportowej.

Zapraszamy wszystkich uczestników Sportowej Ligi Szkolnej !!!

« powrót Drukuj

Czytaj również:

I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga
Aleja Kościuszki 3, 64-000 Kościan
telefon i faks: +48 65 512 04 04
realizacja:Studio Fabryka