« powrót 15 października 2019

Artystyczne przedsięwzięcie "In Abstracto" - uczniowskie tomiki poezji

Wszystko zaczęło się w czerwcu br., kiedy pięcioro absolwentów naszego liceum - Joanna Człapa, Marta Sikora, Wiktoria Woźnicka, Mikołaj Cudny i Tymoteusz Lis oraz tegoroczna trzecioklasistka, Natalia Walkowiak, zebrali większość swoich tekstów, które wykorzystało dotychczas "In Abstracto".

Wszystko zaczęło się w czerwcu br., kiedy pięcioro absolwentów naszego liceum - Joanna Człapa, Marta Sikora, Wiktoria Woźnicka, Mikołaj Cudny i Tymoteusz Lis oraz tegoroczna trzecioklasistka, Natalia Walkowiak, zebrali większość swoich tekstów, które wykorzystało dotychczas "In Abstracto". Następnie przekazali je Bernadetcie Łakomej do obróbki technicznej i Pani profesor Karolinie Różczce do korekty. Teraz, dzięki bezcennej pomocy Pani wicedyrektor Natalii Danielczyk w druku, tomiki poezji są już ogólnodostępne w naszej bibliotece licealnej i w bibliotece miejskiej w Kościanie.
Jest to jak do tej pory pierwsze takie przedsięwzięcie w "In Abstracto", pierwsze od osiemnastu lat jego istnienia. Z radością więc zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przeczytania tomików poezji naszych absolwentów i uczennicy w wersji papierowej lub w poniższych wersjach elektronicznych.

Redakcja "In Abstracto"

 

Pliki do pobrania:

« powrót Drukuj

Czytaj również:

I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga
Aleja Kościuszki 3, 64-000 Kościan
telefon i faks: +48 65 512 04 04
realizacja:Studio Fabryka