10 grudnia 2018

Nowa odsłona COOLturki

Od października ruszyła nowa edycja działalności Koła Przyjaciół Biblioteki COOLturka.

09 grudnia 2018

Humaniści w stolicy

„Historia - świadek czasu, światło prawdy, życie pamięci, nauczycielka życia, zwiastunka przyszłości.” Cyceron

07 grudnia 2018

Krzysztof Wielicki odwiedzi KOLBERGA!

W najbliższy czwartek, 13 grudnia naszą szkołę odwiedzi Krzysztof Wielicki - wybitny polski taternik, alpinista i himalaista.

07 grudnia 2018

LITERACKI PRZYSMAK – PROJEKT „PRZEDWIOŚNIE”

Niedawno obchodziliśmy uroczyście setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji uczniowie klasy 3d wraz z polonistką panią prof. Agnieszką Podgórską uczestniczyli w projekcie „Przedwiośnie” realizowanym w MBP w Kościanie

06 grudnia 2018

Podziękowania

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi" Jan Paweł II

05 grudnia 2018

Sportowe sukcesy Magdy Godlewskiej z kl. 1c

Uczennica naszej szkoły - Magdalena Godlewska została nominowana w Plebiscycie Mistrzowie Sportu "Głosu Wielkopolskiego"

02 grudnia 2018

Świąteczna zbiórka żywności

W dniach 30 listopada i 1 grudnia 2018 r. odbyła się ogólnopolska akcja charytatywna – świąteczna zbiórka żywności. Na terenie całego kraju przeprowadzona ona została w ponad 3 tys. sklepów w 500 miejscowościach.