10 grudnia 2019

Eliminacje do Wielkopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich

Dnia 29 listopada w naszej szkole odbyły się eliminacje do Wielkopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich (WTDO).

09 grudnia 2019

Lekcja w ramach projektu "Tramwajem przez historię najnowszą"

Głównym celem był przejazd zabytkowym tramwajem wraz z nauką historii, poprzez wizytę w miejscach związanych z historią miasta i regionu.

03 grudnia 2019

Plan lekcji - od 9 grudnia br.

Od poniedziałku, 9 grudnia obowiązywał będzie zmieniony plan lekcji.

01 grudnia 2019

Świąteczna Zbiórka Żywności

W zbiórce żywności uczestniczyło 75 wolontariuszy – uczniów różnych klas pierwszych, drugich i trzecich I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie

29 listopada 2019

„Nikt z nas nie żyje tylko dla siebie”

Idą święta … Dla jednych bardziej radosne, dla innych mniej… Ale Ty możesz sprawić, że na niejednej twarzy pojawi się uśmiech i radość!

28 listopada 2019

Wyniki konkursu poetyckiego

W piątek, 22 listopada w sali nr 59 odbyło się ogłoszenie wyników konkursu poetyckiego zaproponowanego przez redakcję „In Abstracto”.

26 listopada 2019

Najlepszy biznesplan Aleksandry

Aleksandra Nowak z klasy 1B wygrała szóstą edycję powiatowego konkursu „Biznes z przyszłością – mój pierwszy STARTUP”.