04 grudnia 2021

Śpiewające Mikołajki

Już 6 grudnia obchodzimy Mikołajki. Z tej okazji na przerwach o godzinie 11.30 i 12.30 na auli osoby chętne będą miały okazję do zaśpiewania swojej ulubionej piosenki świątecznej!

03 grudnia 2021

„Nikt z nas nie żyje tylko dla siebie”

Idą święta … Dla jednych bardziej radosne, dla innych mniej… Ale Ty możesz sprawić, że na niejednej twarzy pojawi się uśmiech i radość! Jak co roku uczniowie Kolberga włączają się do akcji pomocy najuboższym.

02 grudnia 2021

Poznajemy historię i tajemnice malarstwa

W piątek,19 listopada 2021r. klasa - 2d - wraz z panią profesor Różą Tomczak i panem profesorem Januszem Grupińskim udała się na wycieczkę do Poznania.

01 grudnia 2021

Nabór na stanowisko starszy referent do spraw płac

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie ogłasza nabór na stanowisko pracy

24 listopada 2021

Mistrzostwa Kolberga w pływaniu

W czwartek 18 listopada na kościańskim basenie odbyły się Mistrzostwa naszej szkoły w pływaniu.

23 listopada 2021

„Głosem narodu jest harmonia ...."

„Głosem narodu jest harmonia czysta, mieczem jedność i zgoda, celem prawda”-Cyprian Kamil Norwid

23 listopada 2021

KONKURS FOTOGRAFICZNY - JAK SPĘDZAĆ DŁUGIE, JESIENNE WIECZORY?

Mimozami jesień się zaczyna, Złotawa krucha i miła....