21 października 2019

By pamięć o nich nie zaginęła…

„Pamięć bez nienawiści i chęci odwetu jest wielką wartością, a ludzie, którzy ją tracą stają się niewolnikami” Marian Koszewski

19 października 2019

Gabrysia w "Szansie na sukces"

Uczennica naszej szkoły - Gabriela Itkowiak z kl. 3g uczestniczyła w nagraniu programu "Szansa na sukces"

17 października 2019

Zostań Odyseuszem!

Po raz piąty w Kościanie można wziąć udział w nieszablonowym, przyjaznym konkursie, w którym co roku uczestniczy kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata.

16 października 2019

Informacja na temat zagrożeń dotyczących e-papierosów

Potencjalne zagrożenia związane z elektronicznymi papierosami.

16 października 2019

Międzynarodowy Dzień Muzyki 2019

Koncert zespołu Metallica z orkiestrą symfoniczną San Francisco

15 października 2019

Artystyczne przedsięwzięcie "In Abstracto" - uczniowskie tomiki poezji

Wszystko zaczęło się w czerwcu br., kiedy pięcioro absolwentów naszego liceum - Joanna Człapa, Marta Sikora, Wiktoria Woźnicka, Mikołaj Cudny i Tymoteusz Lis oraz tegoroczna trzecioklasistka, Natalia Walkowiak, zebrali większość swoich tekstów, które wykorzystało dotychczas "In Abstracto".

14 października 2019

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ 2019

Corocznie 14 października to dzień szczególny dla ludzi związanych z oświatą – Dzień Edukacji Narodowej. Gdy mówimy „edukacja”, to przede wszystkim myślimy o nauczycielach i wychowawcach i właśnie od nich zaczęła swoje okolicznościowe wystąpienie pani dyrektor Małgorzata Andersz, przywołując cytat z Janusza Korczaka: