20 września 2021

Szanowni Maturzyści!

20 września 2021

Matura 2022

Matura 2022 organizowana jest zgodnie z harmonogramem i zasadami ogłoszonymi przez CKE

17 września 2021

Powakacyjna reaktywacja Szkolnego Klubu Debat Oksfordzkich

Szanowny Panie Marszałku, informacja!

15 września 2021

W poszukiwaniu śladów pobytu Adama Mickiewicza w okolicy Kościana – rajd rowerowy klasy II d

Zachęceni pozytywnymi wrażeniami po ubiegłorocznym rajdzie rowerowym i w tym roku postanowiliśmy zainaugurować rok szkolny wyprawą w teren pod opieką profesor Hanny Woźnej-Gil, profesora Janusza Grupińskiego i profesora Roberta Padurka.

14 września 2021

Kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych #PanTadeusz

Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Lesznie informują o kolejnej edycji Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych #PanTadeusz, którego organizatorem jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

X gra miejska zaplanowana na 2 października 2021

Na 2 października br. w Kościanie zaplanowana jest X edycja powstańczej gry miejskiej „Kryptonim Wolność”.

Konkurs – Dzień Podziemnego Państwa Polskiego

27 września co roku obchodzimy, w celu upamiętnienia Polaków walczących o wolność podczas II Wojny Światowej, Dzień Podziemnego Państwa Polskiego.