30 listopada 2022

Światowy Dzień AIDS

Z okazji Światowego Dnia AIDS, przypadającego 1 grudnia szkolne koło PCK przygotowało pytania sprawdzające wiedzę o HIV oraz AIDS.

30 listopada 2022

„Nikt z nas nie żyje tylko dla siebie”

Idą święta … Dla jednych bardziej radosne, dla innych mniej… Ale Ty możesz sprawić, że na niejednej twarzy pojawi się uśmiech i radość!

28 listopada 2022

Świąteczna Zbiórka Żywności XI 2022

Pod hasłem “Święta godne, a nie głodne” przeprowadzona została 26 edycja Świątecznej Zbiórki Żywności. Stacjonarna zbiórka odbyła się w dniach 25-26 listopada w ponad 2000 sklepów największych sieci handlowych oraz mniejszych, lokalnych sklepów w ponad 500 miastach w całej Polsce.

28 listopada 2022

Spotkania z Rodzicami

Informujemy, że we wtorek 29.11.2022 r. odbędą się spotkania z Rodzicami uczniów

25 listopada 2022

#VolleGraćNiżSpać

W sobotę 19 listopada 2022 r. w hali sportowej „Łazienki” odbyły się szkolne zawody w siatkówce. Turniej był pełen emocji i przede wszystkim dobrej zabawy, dzięki której uśmiech towarzyszył każdemu z graczy.

24 listopada 2022

KONDOLENCJE

"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca, jak śnieg podczas bezwietrznej nocy" Haruki Murakami

24 listopada 2022

Menu Obiadowe

Co tydzień nowe menu! Już dziś sprawdź!