Zbierajmy nakrętki!

Dodano 08 września 2016
Zbierajmy nakrętki!

Akcja polega na zbieraniu plastikowych zakrętek z butelek po wodzie mineralnej, napojach, sokach, butelek z chemii gospodarczej i kosmetyków, które nie zawierają dodatkowych elementów takich jak uszczelki, tekturki, gumki, styropiany, folijki.

Na parterze szkoły już od dziś znajduje się pojemnik przeznaczony na plastikowe zakrętki. Liczy się każdy kilogram, a nawet każda nakrętka. Każdy zebrany kilogram to kolejna złotówka na subkoncie Fundacji przeznaczona na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych dzieci. Warto dodać, że 100% środków uzyskanych w ramach zbiórki plastikowych zakrętek Fundacja przekazuje na rzecz potrzebujących.

Przyłączcie się do akcji, by w tak proekologiczny sposób działać na rzecz dzieci!

Na stronie Fundacji można ponadto zgłaszać osoby z Waszego otoczenia, które potrzebują wsparcia w postaci zakupu sprzętu rehabilitacyjnego.

Koordynatorem akcji jest pani Ewelina Dudziak, wolontariuszka Fundacji Bez Tajemnic, absolwentka Kolberga.

Informacji można również zasięgnąć w gabinecie psychologa szkolnego.

Śladami średniowiecza
17 kwietnia 2024